Marcin Jajkiewicz

Marcin Jajkiewicz

Wokalista jazzowy, musicalowy, rozrywkowy

Artysta popularnego programu telewizyjnego „Jaka to melodia”. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.


O mnie

Bajkowy Hans w super produkcji Disneya „Kraina lodu” (wokal). Jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Będąc wokalistą zespołu Button Hackers piosenką „Między nami” wyśpiewał pierwszą nagrodę na festiwalu Jedynki w Sopocie oraz drugą w Konkursie Międzynarodowym  .
Brał  udział w wielu prestiżowych  koncertach takich jak : Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Święta Święta 4 , I Ty Możesz Zostać Świętym Mikołajem ,Dzień Kotana ,Solidarni z Białorusią, Sportowiec roku 2011(na tym koncercie śpiewał również w duecie z Kayah).
W wielu koncertach występował  na jednej scenie m.in. z Edytą Górniak , Ryszardem Rynkowskim ,Marylą Rodowicz , Justyną Steczkowską , Mieczysławem Szcześniakiem, Ewą Bem ,Marią Sadowską , Krzysztofem Krawczykiem.
Został zaproszony do współpracy przez panią Grażynę Brodzińską  z którą koncertują w teatrach i filharmoniach na terenie całej polski.
Jest również  wokalistą w zespole Marcina Wyrostka(laureata programu „Mam Talent”)„Tango Corazon Quintet” .
 Wziął udział  w  polskiej premierze musicalu „The Sound of music”(Dźwięki muzyki), gdzie wcielił  się w historyczną postać kapitana marynarki wojennej-Georga von Trappa.


Wystąpienia

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter – otrzymuj więcej informacji o kongresie
Z